+48 61/ 862 92 82         +48 531 300 390

 

 

 

Jako jedyna firma w Poznaniu jesteśmy wstanie  zaoferować Państwu wynajem szatni nawet na obsługę ponad tysięca gości. Dostarczymy, zamontujemy oraz zajmiemy się obsługą szatni.

 

Szatnie gold to elegancka i w pełni rozkładana konstrukcja  48 podwójnymi wieszakami na ubrania (dolny+górny). Szatnie można przewozić z łatwością samochodem osobowym, co jest jej największą zaletą. Szatnia jest elegancka, polakierowana podwójnym proszkowo wypalanym perłowo-złotym lakierem w pełnym połysku. Szatnia była indywidualnie zaprojektowana tak aby wyglądała prestiżowo oraz żeby jej montaż był banalnie prosty. Szatnia składa się z 7 elementów skręcanych 12 imbusami, klient nie musi marnować czasu na zakładanie numerków, ponieważ wymyślilismy system mocowania na karabińczykach. Kładziemy nacisk aby nasze szatnie zachowały jak najdłużej swoją jakość i wygląd, dlatego oddajemy je klientom mocnym ochronnym  futerale o wymiarach: długość 220cm, wysokość 20cm, szerokość 20cm. Każdy element jest w osobnej przegródce,aby sie nie rysały. Numerki dla klienta z czarnej połyskującej pleksi  są na gotowo przymocowane wg kolejności do karabińczyków przymocowanych do dolnego wieszaka. Przy oddaniu sprzetu wymagamy aby był on zapakowany zwrotnie, tak jak był oddany, co nam ułatwia prace.

 

 

1.Jak długo wypożyczalnia wieszaków jest na rynku?

Nasze doświadczenia w wynajmie wieszaków sięgają roku 1993. Cały czas wymieniamy sprzęt na nowy, tak aby wszystkie nasze szatnie ubraniowe cały czas były w idealnym stanie technicznym i wizualnym.

2. Jakie szatnie z numerkami są obecnie w ofercie?

Wynajmujemy szatnie w kolorze złotym lub srebrnym.

3.Do kogo kierujemy naszą ofertę wynajmu szatni mobilnych?

Wszystkie instytucje, podmioty gospodarcze lub osoby prywatne. Nie ma znaczenia czy potrzebujesz pożyczyć wieszak na spotkanie biznesowe, konferencję czy prestiżowe  eventy, koncerty, gale, kongresy.

4.Czy wypozyczający odpowiada za zagubienie lub zniszczenie wieszaków szatniowych?

Tak, pożyczając szatnie klient jest za nią odpowiedzialny materialnie. Musisz zadbać o jej właściwe zabezpieczenie przed kradzieżą oraz uszkodzeniem. Wszystkie straty w sprzęcie lub uchybienie jego wyglądzie, zagubienie numerków będzie skutkowało obciążeniem za poniesione straty. Koszt zagubionego numerku szatniowego 15 PLN netto, koszt całkowity w przypadku zagubienia szatni 4000 PLN netto.

5.Co jeśli przetrzymam szatnie dłużej niż zadeklarowałem?

Zmiana okresu trwania usługi: w wypadku przedłużenia okresu trwania usługi (zwrotu sprzętu) klient będzie obciążony finansowo za  dodatkowy okres, w którym dysponował sprzętem, proporcjonalnie do ceny wynajmu, bądź warunków ustalonych w zleceniu.

6.Jak wypożyczyć wieszaki ubraniowe?

Sprzęt wypożyczamy na minimum 1 dzień według aktualnego cennika, po zapoznaniu się z regulaminem, podpisaniu umowy i wpłaceniu należnej kwoty. Zalecamy dokonywanie wstępnej rezerwacji telefonicznej, mailowej lub osobistej. W przypadku wypożyczenia bez wstępnej rezerwacji, nie gwarantujemy dostępności sprzętu.

7.Jak można odebrać szatnie?

Szatnie mobilne odbieramy osobiście w siedzibie Wypożyczalni, po wpłaceniu kaucji i wszystkich należnych opłat. Wysokość kaucji ustala Wypożyczalnia, zgodnie z aktualnym cennikiem.

Sprzęt możemy również wysłać pod wskazany adres, na wyraźnie życzenie Klienta.

8. Czy transportujecie sprzęt i ile to kosztuje?

Tak świadczymy usługi transportowe, jednak jeżeli termin dostawy jest bardzo ważny prosimy zamówić transport wcześniej. Po zakończeniu prac również odbieramy sprzęt. Ceny za transport do ustalenia na oddziale - prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Obsługi Klienta. Transport możliwy na terenie Poznania i okolic. W przypadku wynajmu do innego miasta wycena transportu po otrzymaniu dokładnej lokalizcji dostawy.


9.Jak zwrócić wypożyczoną szatnie mobilną?

Sprzęt należy zwrócić w terminie określonym w Umowie.

Jeśli Klient, bez wcześniejszego poinformowania Wypożyczalni o przedłużeniu wypożyczenia, nie zwróci sprzętu na czas, wówczas zastrzegamy sobie prawo obciążenia Klienta dodatkowymi kosztami.

10.Jakie dokumenty są wymagane do wypożyczenia sprzętu?

Wymagamy dwóch dokumentów tożsamości. W niektórych przypadkach Wypożyczalnia zastrzega sobie prawo odmowy wypożyczenia sprzętu bez podania przyczyny.

11.Jak można dokonać rezerwacji szatni?

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo lub osobiście.

12. Czy Pentagos prowadzi sprzedaż szatni mobilnych?
   
Oferujemy również produkcję takich szatni - minimum 4 sztuki - cena 4000 netto/ szt. - czas realizacji do 60 dni

 

 

wynajem szatni z numerkami Poznań,  wynajem wieszaków ubraniowych Poznań, wypożyczalnia szatni mobilnych, szatnie z numerkami wynajem, szatnie na imprezy wynajem